Description
Ova bela plafonjerka iz kolekcije organic donosi elegantan dodir svakom prostoru. Sa jednim zamenljivim izvorom svetlosti gx53 i snagom od 1x12w, pruža prijatno osvetljenje. Čelična konstrukcija osigurava dugotrajnost i kvalitet.
Ova bela plafonjerka iz kolekcije organic donosi elegantan dodir svakom prostoru. Sa jednim zamenljivim izvorom svetlosti gx53 i snagom od 1x12w, pruža prijatno osvetljenje. Čelična konstrukcija osigurava dugotrajnost i kvalitet.
| Kolekcija | ORGANIC |
|---|---|
| Maksimalna snaga | 1x12W |
| IP zaštita | IP20 |
| Frekvencija | 50/60 Hz |
| Napon | ~220-230 V |
| Izvor svetlosti | GX53 |
| Vrsta izvora svetlosti | Zamenljivo |
| Broj izvora svetlosti | 1 |
| Integrisan izvor svetlosti | Ne |
| Zapremina pakovanja | 1,76 dm³ |
| Širina | 20.5 cm |
| Visina | 2.7 cm |
| Dužina | 20.5 cm |
| Glavni materijal | Čelik |
| Glavna boja | Bela |
| Neto težina | 0,39 kg |
| Bruto težina | 0,48 kg |
| Broj kutija svetiljke | 1 |