Description
Nowodvorski MONO SLIDE BLACK/GOLD kombinuje saten zlatnu i crnu boju u elegantnom dizajnu koji ističe svaki prostor. Izrađena je od oslikanog čelika, osiguravajući dugovečnost uz IP20 zaštitu.
Nowodvorski MONO SLIDE BLACK/GOLD kombinuje saten zlatnu i crnu boju u elegantnom dizajnu koji ističe svaki prostor. Izrađena je od oslikanog čelika, osiguravajući dugovečnost uz IP20 zaštitu.
| Kolekcija | MONO SLIDE |
|---|---|
| Maksimalna snaga | 10W samo LED |
| IP zaštita | IP20 |
| Frekvencija | 50/60 Hz |
| Napon | ~220-230 V |
| Izvor svetlosti | GU10 R50 |
| Broj izvora svetlosti | 1 |
| Integrisan izvor svetlosti | Zamenljivo |
| Visina reflektora/abažura | 8.5 cm |
| Širina reflektora/abažura | 5.5 cm |
| Zapremina pakovanja | 1.1 dm³ |
| Klasa energetske efikasnosti | II |
| Glavni materijal | Oslikan čelik |
| Dopunski materijal 1 | Plastika PA |
| Glavna boja | Saten zlatna |
| Dopunska boja 1 | Crna |
| Neto težina | 0.235 kg |
| Bruto težina | 0.28 kg |
| Visina pakovanja | 11 cm |
| Širina pakovanja | 10 cm |
| Dužina pakovanja | 10 cm |