Description
Beli dodatak za šinski sistem nudi maksimalnu snagu od 16a uz ip20 zaštitu. Izrađen od plastike sa bakarnim delovima, a energetska efikasnost klase i doprinosi uštedi energije. Kompaktne dimenzije olakšavaju rukovanje i instalaciju.
Beli dodatak za šinski sistem nudi maksimalnu snagu od 16a uz ip20 zaštitu. Izrađen od plastike sa bakarnim delovima, a energetska efikasnost klase i doprinosi uštedi energije. Kompaktne dimenzije olakšavaju rukovanje i instalaciju.
| Kolekcija | CTLS RECESSED END CAP |
|---|---|
| Maksimalna snaga | 16A, 3.7kVA |
| IP zaštita | IP20 |
| Frekvencija | 50/60 Hz |
| Napon | ~220-230 V |
| Zapremina pakovanja | 0.27 dm³ |
| Klasa energetske efikasnosti | I |
| Glavni materijal | Plastika |
| Dopunski materijal 1 | Bakar |
| Glavna boja | Bela |
| Neto težina | 0.065 kg |
| Bruto težina | 0.07 kg |
| Visina pakovanja | 3.5 cm |
| Širina pakovanja | 7 cm |
| Dužina pakovanja | 11 cm |