Description
Crni dodatak za šinski sistem izrađen je od plastike i bakra, što osigurava dugotrajnost. Klasa energetske efikasnosti i doprinosi smanjenju potrošnje energije. Kompaktne dimenzije pakovanja olakšavaju transport i skladištenje.
Crni dodatak za šinski sistem izrađen je od plastike i bakra, što osigurava dugotrajnost. Klasa energetske efikasnosti i doprinosi smanjenju potrošnje energije. Kompaktne dimenzije pakovanja olakšavaju transport i skladištenje.
| Kolekcija | CTLS CONNECTOR |
|---|---|
| Maksimalna snaga | 16A, 3.7kVA |
| IP zaštita | IP20 |
| Frekvencija | 50/60 Hz |
| Napon | ~220-230 V |
| Zapremina pakovanja | 0.5 dm³ |
| Klasa energetske efikasnosti | I |
| Glavni materijal | Plastika |
| Dopunski materijal 1 | Bakar |
| Glavna boja | Crna |
| Neto težina | 0.13 kg |
| Bruto težina | 0.14 kg |
| Visina pakovanja | 3.2 cm |
| Širina pakovanja | 11.5 cm |
| Dužina pakovanja | 13.5 cm |