Opis
Napravljen od iverice, ovaj komad unosi prirodan izgled u svaki prostor. Drvena boja daje osećaj topline i prijatnosti. Sa visinom od 30 cm, lako se uklapa u različite stilove dizajna.
Napravljen od iverice, ovaj komad unosi prirodan izgled u svaki prostor. Drvena boja daje osećaj topline i prijatnosti. Sa visinom od 30 cm, lako se uklapa u različite stilove dizajna.
| Kolekcija | CAMELEON DOVER |
|---|---|
| Broj izvora svetlosti | 0 |
| Integrisan izvor svetlosti | Ne |
| Zapremina pakovanja | 5,38 dm³ |
| Širina | 12 cm |
| Visina | 30 cm |
| Glavni materijal | Iverica |
| Glavna boja | Drvo |
| Neto težina | 1,95 kg |
| Bruto težina | 0,35 kg |
| Broj kutija svetiljke | 1 |