Opis
Crni model sa mesinganim detaljima unosi sofisticiranost u svaki prostor. Visina od 700 cm omogućava postavljanje u različitim enterijerima. Opremljen g9 zamenjivim izvorom svetlosti, nudi dugotrajnu funkcionalnost.
Crni model sa mesinganim detaljima unosi sofisticiranost u svaki prostor. Visina od 700 cm omogućava postavljanje u različitim enterijerima. Opremljen g9 zamenjivim izvorom svetlosti, nudi dugotrajnu funkcionalnost.
| Kolekcija | CAMELEON CABLE G9 |
|---|---|
| Maksimalna snaga | 1x10W samo LED |
| IP zaštita | IP20 |
| Frekvencija | 50/60 Hz |
| Napon | ~250 V |
| Izvor svetlosti | G9 |
| Vrsta izvora svetlosti | Zamenljivo |
| Broj izvora svetlosti | 1 |
| Integrisan izvor svetlosti | Ne |
| Zapremina pakovanja | 1.46 dm³ |
| Visina | 700 cm |
| Glavni materijal | Plastika |
| Dopunski materijal 1 | Čelik |
| Glavna boja | Crna |
| Dopunska boja 1 | Mesing |
| Neto težina | 0.33 kg |
| Bruto težina | 0.38 kg |
| Broj kutija svetiljke | 1 |