Opis
Visina od 150 cm čini ga pogodnim za niže prostore. Crna i mesing boja daju luksuzni izgled. Izrađen je od plastike sa čeličnim detaljima. Grlo e27 omogućava jednostavno prilagođavanje osvetljenja.
Visina od 150 cm čini ga pogodnim za niže prostore. Crna i mesing boja daju luksuzni izgled. Izrađen je od plastike sa čeličnim detaljima. Grlo e27 omogućava jednostavno prilagođavanje osvetljenja.
| Kolekcija | CAMELEON CABLE E27 |
|---|---|
| Maksimalna snaga | 1x40W |
| IP zaštita | IP20 |
| Frekvencija | 50/60 Hz |
| Napon | ~250 V |
| Broj izvora svetlosti | 1 |
| Integrisan izvor svetlosti | Ne |
| Zapremina pakovanja | 1.46 dm³ |
| Visina | 150 cm |
| Glavni materijal | Plastika |
| Dopunski materijal 1 | Čelik |
| Glavna boja | Crna |
| Dopunska boja 1 | Mesing |
| Neto težina | 0.12 kg |
| Bruto težina | 0.175 kg |
| Broj kutija svetiljke | 1 |