Description
Beli dodatak izrađen od plastike, savršen za tehničku rasvetu. Neto težina od 7 kg pruža stabilnost, dok zapremina pakovanja od 0.15 dm³ olakšava skladištenje. Petogodišnja garancija garantuje dugotrajnost i pouzdanost.
Beli dodatak izrađen od plastike, savršen za tehničku rasvetu. Neto težina od 7 kg pruža stabilnost, dok zapremina pakovanja od 0.15 dm³ olakšava skladištenje. Petogodišnja garancija garantuje dugotrajnost i pouzdanost.
| Kolekcija | CTLS RECESSED END CAP |
|---|---|
| Broj izvora svetlosti | 0 |
| Zapremina pakovanja | 0.15 dm³ |
| Garancija | 5 godina |
| Širina | 5.6 cm |
| Glavni materijal | Plastika |
| Glavna boja | Bela |
| Neto težina | 7 kg |
| Bruto težina | 10 kg |
| Broj kutija svetiljke | 1 |