Description
Dodatak za šinski sistem izrađen od bele plastike i bakra. Maksimalna snaga iznosi 16a, a ip zaštita je ip20. Energetska efikasnost klase i pruža dodatnu pouzdanost. Kompaktne dimenzije pakovanja čine ga jednostavnim za skladištenje.
Dodatak za šinski sistem izrađen od bele plastike i bakra. Maksimalna snaga iznosi 16a, a ip zaštita je ip20. Energetska efikasnost klase i pruža dodatnu pouzdanost. Kompaktne dimenzije pakovanja čine ga jednostavnim za skladištenje.
| Kolekcija | CTLS RECESSED CONNECTOR |
|---|---|
| Maksimalna snaga | 16A, 3.7kVA |
| IP zaštita | IP20 |
| Frekvencija | 50/60 Hz |
| Napon | ~220-230 V |
| Zapremina pakovanja | 0.42 dm³ |
| Klasa energetske efikasnosti | I |
| Glavni materijal | Plastika |
| Dopunski materijal 1 | Bakar |
| Glavna boja | Bela |
| Neto težina | 0.09 kg |
| Bruto težina | 0.095 kg |
| Visina pakovanja | 3.5 cm |
| Širina pakovanja | 11 cm |
| Dužina pakovanja | 11 cm |